Becsült olvasási idő: 2 perc
A Firefox és az Ipad diadala

A Firefox élre állt a böngészőharcban, a mobileszközök között pedig az Ipad tör az élre, és a mobilos netezés jövője is az Apple kezében van – derül ki a Gemius féléves jelentéséből.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!