A Sanoma nem érti, mit akar a Fidesz
A Sanoma Media Budapest Zrt. értetlenséggel fogadja és cáfolja mind a Magyar Nemzet Online, mind Kocsis Máté Fidesz-szóvivő kijelentését, miszerint a cég piactorzító és kormányellenes lépéseket kezdeményezett volna - írja a Hír24.
A Fidesz kommunikációja rossz
Ez a legbénábban kommunikáló kormány eddig. Hogy jutottunk ide? - teszi fel a kérdés Szily László a Cinken.
A reklámadó nem is reklámadó
"A sajtóban „reklámadóként” megjelent adó tulajdonképpen televíziós különadó" - állítja a Magyar Elektronikus Műsorszolgáltatók Egyesületének (MEME) közleményében.
