Ahol mindenkinek joga van megszólalni
„Itt megtanulhatjuk, hogy ne legyünk erőszakosak. Hogy álljunk ki magunkért. Hogy hallgassuk meg a másikat. Viselkedést. Önbizalmat. Hogy mit szabad és mit nem szabad. Hogy az érzelmeinket mutassuk ki. Hogy kérjünk segítséget, ha bajban vagyunk” – mondja egy kisdiák…
