Megugrott az amerikai reklámköltés

Megugrott az amerikai reklámköltés

A Kantar Media adatai szerint tavaly 3 százalékkal 140 milliárd dollárra nőtt a reklámköltés az Egyesült Államokban, főleg az elnökválasztás és a nyári olimpia okozta reklámdömping miatt. A legnagyobb hirdető a Procter volt, a legnagyobb hirdetői csoport a kiskereskedők voltak. A médiatípusok közül pedig a print bukta a legnagyobbat.