Király István távozik az Antenna Hungáriától
Márciusban nevezték ki, öt hónap után válik meg a posztjától.
Egyesítette a távközlési portfólióját a 4iG az Antenna Hungáriával
Részesedése 76,78 százalékra nőtt a cégcsoportban.
Kormányrendelet rögzíti, hogy a 4iG megveheti az Antenna Hungáriát
A Magyar Közlönyben megjelent határozat már kedden délután hatályba lépett, estére el is készült a megállapodás.
2020-ig maradnak a Filmbox-csatornák a MinDig TV kínálatában
Szerződést hosszabbított az SPI / Filmbox Magyarország és az Antenna Hungária.
200 milliós programot indított az AH
Többek között műsorgyártással, műsorszórással, multimédiával, vezeték nélküli és felhőalapú megoldásokkal foglalkozó digitális startupok projektjeit várja az Antenna Hungária.
Százezer új háztartásban a Spektrum
Az Antenna Hungáriával kötöttek megállapodást.
Ennyi volt, itt a vége!
Október 31-én az egész országban megszűnik az analóg földfelszíni tévésugárzás. 12 óra 30 perckor az ország északkeleti és délnyugati részén is lekapcsolják az analóg földfelszíni tévéadások sugárzását, ezt követően már csak digitális vétellel lehet televíziózni.
A Mindig TV Extra kapta az Effie-fődíjat
Az Effie marketinghatékonysági versenyre beérkezett rekordszámú 130 munka közül 48 kapott díjat. A fődíjas az Antenna Hungária megbízásából készült Mindig TV Extra márka piaci bevezetése és felépítése lett, a platina elismerés az ACG-nek és a Wellnek járt.
Új tulajdonosa lehet az Antenna Hungáriának
Új tulajdonosa lehet az Antenna Hungáriának, mivel megválhat cégbeli részesedésétől a francia illetőségű TDF – írja piaci értesülésekre hivatkozva a Napi Gazdaság. Hírek szerint az állam is a lehetséges vevők között szerepel, ami azt jelentené, hogy belépne az elektronikus tartalomtovábbítás piacára.
Milliárdokat engedtek el az AH-nak
Új adótornyok építése és a közmédiánál történő milliárdos költekezésért cserébe jelentős könnyítéseket kapott az Antenna Hungária a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóságtól - derül ki a Népszabadság birtokába került dokumentumokból.
Pénteken indul a Mindig Tv kampánya is
A Mindig Tv Extra „beszélő tévéfejes” kampánya után pénteken indul a Mindig Tv kampánya is. A két szpot ezúttal is a Kreatív Online-on mutatkozik be.
8 milliárdba kerül a digitális átállás
Elindította az NMHH a digitális átállás folyamatának lakossági szakaszát, amelynek során a tető- és szobaantennával fogható analóg televízióadást felváltja a digitális földfelszíni műsorszórás. A program, ami a törvény által előírt 2014. decembere előtt véget ér - nyolcmilliárd forintba kerül, ami az NMHH költségvetéséből valósul meg.
