Pénteken este dupla teltházas volt a Corvin moziban a 10 év gyűlölet című doku premierje, vasárnap este pedig a Partizán YouTube csatornájára is felkerült az 1:39 perces film, amiben 2015-től 2025-ig tekintik át a Fidesz propagandagépezetének működését, és azt, hogy egy felívelő gazdasági helyzetben, de az internetadó és a brókerbotrányok miatti drasztikus támogatottságcsökkenést hogyan fordította át a kormánypárt az idegengyűlöletre és a félelemre alapozva.

Laki Gergely és Klopfstein-László Bálint filmje, a 10 év gyűlölet tucatnyi szakértővel járja körbe és mutatja be, hogyan betonozta be a hatalmát Orbán Viktor a 2015-ös menekültválság lecsengése után, valamint hogy hogyan vált végleg a gyűlölet az Orbán-rendszer alaptörvényévé.
A filmre hétfő reggel 9-ig 170 ezren kattintottak.

