Becsült olvasási idő: 1 perc
Újra szól a Neo FM

Szerda óta ismét van adás a Neo FM-en, annak ellenére, hogy a rádió mind a 26 dolgozója felmondott augusztus 8-án. A Blikk információi szerint a tulajdonos egy korábbi gyakornokkal működteti tovább az adást.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!