Becsült olvasási idő: 1 perc
Új felügyeleti szervet akar Cameron

David Cameron brit miniszterelnök a sajtótól független szabályozó testület létrehozását sürgette csütörtökön, hogy ne ismétlődhessenek meg a tavalyi sajtóbotrányok – írja a Guardian.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!