hero
T. R.

Rovat:

MédiaPopkult
Becsült olvasási idő: 1 perc
Érkezik a The Walking Dead: Dead City 3. évada az AMC-re

Július 27-én, az amerikai premierrel egyidőben érkezik a magyar AMC-re a The Walking Dead-univerzum egyik legkedveltebb spinoff-ja, a Dead City 3. évada. Az új évad még nagyobb téttel, feszült hatalmi játszmákkal és kegyetlen döntésekkel folytatja a rajongók által már jól ismert világ történetét.

A rajongók kedvenc karaktereit, Negant és Maggie-t alakító Jeffrey Dean Morgan és Lauren Cohan főszereplésével érkező 3. évad július 26-án, vasárnap debütál az amerikai AMC és az AMC+ kínálatában. A hagyományokhoz híven, ezzel egyidőben, július 27-én, hétfőn hajnali 3-kor a magyar AMC-re is premierrel érkezik az új évad eredeti nyelven, míg magyar szinkronnal 22 órától lesz látható.

A harmadik évadban Maggie (Cohan) és Negan (Morgan) végre félreteszik a nézeteltéréseiket, hogy közösen építsék fel Manhattan első valóban működő közösségét az apokalipszis óta. Amikor azonban ismét eluralkodik a káosz a városban, kénytelenek szembenézni a kérdéssel: tanultak-e korábbi sebeikből, vagy sötét múltjuk végül az egész város pusztulását okozza?

A harmadik évadban Cohan és Morgan mellett szerepel még Jimmi Simpson, Raúl Castillo, Aimee Garcia, Logan Kim és Michael Emery is.

A sorozat executive producerei: Scott M. Gimple, a showrunner Seth Hoffman, továbbá Lauren Cohan, Jeffrey Dean Morgan, Brian Bockrath és Colin Walsh.

Képek: AMC Global Media