A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo

A Telekom engedett a nézőknek: marad a Fox és a NatGeo

Marad a Walking Dead. Kérdés, hogy mit szól ehhez Andy Vajna.

Újra nyitnak a vérbutikok

Újra nyitnak a vérbutikok

A Fox csatorna The Walking Dead véradást szervez.

Véradást szervez a Walking Dead

Véradást szervez a Walking Dead

Blood Store véradópontok várják a The Walking Dead sorozat kedvelőit – olvasható a Magyar Telekom közleményében.

Walking Dead-es véradó pontok nyílnak februárban

Walking Dead-es véradó pontok nyílnak februárban

Február 15-én folytatódik a The Walking Dead hatodik évada a Fox-on, ebből az alkalomból az ország több helyszínén felállított véradó pontokkal várják a sorozat rajongóit.

Jön a The Walking Dead új évada

Jön a The Walking Dead új évada

A The Walking Dead új, 6. évada az amerikai vetítést követően 24 órán belül a magyar FOX csatornán is látható lesz.

Zombik a Times Square-en

Zombik a Times Square-en

Rémítő kinézetű imbolygó alakok lepték el New Yorkban a Times Square-t és környékét. A zombik egy új tévéműsort népszerűsítettek.