Július 1-jétől a Puma lesz az Arsenal hivatalos támogatója, a két cég hétfőn írta alá a szerződést, amely egy hosszú távú együttműködés alapját jelenti. A Puma gyártja majd az Arsenal mezeit, és közös céljuk, hogy a csapat termékeivel a kereskedelmi szektorban is megjelenjenek.
Bjoern Gulden, a Puma vezérigazgatója elmondta: "A kereskedelmi lehetőségeken túl, mindkettőnk számára fontos, hogy egy jól körülhatárolt, egyértelmű marketingrendszert alakítsunk ki."

Az Arsenal partnere 1994 óta a Nike volt.
