Becsült olvasási idő: 1 perc
Nyereséges negyedév a Unilevernél

Az értékesítési bevételek növekedéséről számolt be első negyedéves pénzügyi jelentésében az Unilever. Míg az európai piacok továbbra is kedvezőtlen környezetet jelentenek, a brit-holland tulajdonú FMCG-vállalat Ázsiában, Afrikában és Közép-Kelet-Európában a csoportszintű forgalom-bővülést többszörösen meghaladó emelkedést regisztráltak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!