Becsült olvasási idő: 1 perc
Már lehet nevezni a fenntarthatósági sajtódíjra

Augusztus 10-éig pályázhatnak munkáikkal a Magyar Telekom fenntarthatósági sajtódíjára és az azzal járó egymillió forintra azok az újságírók, szerkesztők és műsorvezetők, akik az elmúlt egy évben a fenntartható fejlődés témakörében alkottak valami kiemelkedőt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!