Becsült olvasási idő: 2 perc
Egymilliárdos tőkeemelésen van túl az Econet

Nagyon sokat költött az Econet a Neo FM-re, ezért zártkörű tőkeemelést hajtott végre a médiavállalat a veszteségek finanszírozására. A rádiót üzemeltető FM1 konzorciumban a részesedésüket 25 százalék alá csökkentenék, hogy a sales housera tudjanak koncentrálni – derül ki a Balázs Csaba enökkel készült Napi Gazdaság interjúból.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!