Becsült olvasási idő: 1 perc
Az MTI az Index és az Origo ellen megy

A Híradó.hu lesz a legfontosabb közszolgálati médium, az MTI hírei és képei pedig ingyenesek lesznek – nyilatkozta Belénessy Csaba, az MTI vezérigazgatója a Napi Gazdaságnak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!