Becsült olvasási idő: 3 perc
Sas István: Köd ereszkedett a szakmára

A politikai kommunikáció stílusa, arroganciája és tenyérbe mászó cinizmusa rátapad az egész kommunikációs szakma megítélésére, de a reklámosok akkor sem hagyják magukat a mélybe rántani - állítja Sas István, reklámszakember évértékelő írásában. Publicisztika.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!