A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 4 perc
Reggeli kakaó helyett energiaitalt isznak
Kóla helyett ma már inkább az energiaitalokat isszák a tizenévesek. Napi adagjuk akár 2–3 doboz is lehet. A szakemberek szerint az italok koffeintartalma veszélyes lehet, értékes összetevőt pedig legfeljebb csak nyomokban tartalmaznak.
