Becsült olvasási idő: 4 perc
Reggeli kakaó helyett energiaitalt isznak

Kóla helyett ma már inkább az energiaitalokat isszák a tizenévesek. Napi adagjuk akár 2–3 doboz is lehet. A szakemberek szerint az italok koffeintartalma veszélyes lehet, értékes összetevőt pedig legfeljebb csak nyomokban tartalmaznak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!