Kampány időtartama és felületei
2024. március 13-án indult a nyolchetes kampány egy Szécsi Zoltán olimpiai bajnokkal készített tartalommal. Elsődleges platformja a Facebook, emellett a LinkedInen, az Instagramon és az nn.hu karrieroldalán is megjelennek a kampány tartalmai.
Kampánycél
Olyan időket élünk, amelyek gazdasági, pénzügyi értelemben sem átlagosak. Ezért az utóbbi időben különösen felértékelődött a pénzügyi tudás és tapasztalat, mégis viszonylag kevesen választják a pénzügyi tanácsadói pályát. A kampány célja a tanácsadói szakma presztízsének emelése, valamint a NN Biztosító munkáltatói márkájának erősítése volt.
A kampány/reklám fő üzenete
Az NN biztosítási tanácsadóira még az elismert, sikeres szakemberek, saját területük legjobbjai, bajnokai is számítanak. Hiszen a jövőjüket érintő pénzügyi döntések meghozatalában nekik is szükségük van segítségre, valakire, akinek a tudásában, tapasztalatában megbízhatnak.
A kampány keretében megmutatjuk, hogy miért értékes partnere nemzetközi hátterével és felkészült tanácsadó partnereivel az NN Biztosító, és miért választ egy, a szakmájban elismert ügyfél NN biztosítási tanácsadót a jövőjét érintő pénzügyi döntéseihez.
Kreatívkoncepció
Léteznek szakmák, amelyekhez presztízs tartozni, szakmák, amelyeknek a képviselőire felnézünk szaktudásuk, tapasztalatuk, eredményeik miatt: ha házat építünk, építészmérnökhöz, ha betegek vagyunk, orvoshoz fordulunk, ha elkötelezettségből, kitartásból szeretnénk leckét venni, ami eljuttat a világ élvonalába, kedvenc olimpiai bajnokunk példája segíthet. De ők sem értenek mindenhez, a pénzügyek terén nekik is szakértőre van szükségük!
A jövőjét érintő pénzügyi döntések meghozatalában még Szécsi Zoltán olimpiai bajnok vízilabdázó is segítséget kér, neki is szüksége van megbízható, támogató tanácsadóra – ez pedig nem lehet más, mint az NN biztosítási tanácsadója. Bajnoknak ugyanis bajnok a párja. Az ő történtén keresztül, valamint két NN biztosítási tanácsadó, Helga és Rita segítségével meséljük el, hogy miért van szükségünk szakértőre a mai helyzetben még inkább, mint korábban bármikor. Helga és Rita saját tapasztalataikat is megosztják arról, miért érdemes erre a pályára lépni.
Érdekesség, behind the scenes
Szécsi Zoli a valóságban is már hosszú évek óta az NN Biztosító elégedett ügyfele - ezért is vállalta el örömmel az együttműködést.
A díszletben megjelenő olimpiai aranyérmek nem kellékek voltak csupán, hanem azok az olimpiai aranyak, amiket Zoli féltve őrzi egy széfben, de kedvesen felajánlotta, hogy a forgatásra elhozza.

