Becsült olvasási idő: 1 perc
Megvette majd bezárja a Quattro-t az Apple

Lassan lefutnak a folyamatban lévő kampányok a Quattro mobil hirdetési rendszeren, újak pedig már nem indulnak, mert az Apple becsukja a boltot. Az iAd-ban látják ugyanis a jövőt.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!