Csökkenti hirdetési árait az Apple

Csökkenti hirdetési árait az Apple

Újból csökkentette az Apple az Iad hirdetési szolgáltatásának árait. Az egy-egy kampány beindításához szükséges összeget félmillióról 100 ezer dollárra vitték le.

Megvette majd bezárja a Quattro-t az Apple

Megvette majd bezárja a Quattro-t az Apple

Lassan lefutnak a folyamatban lévő kampányok a Quattro mobil hirdetési rendszeren, újak pedig már nem indulnak, mert az Apple becsukja a boltot. Az iAd-ban látják ugyanis a jövőt.