Mikortól meddig fut a kampány, milyen felületeken?
A Swiss Laboratory kampánya 2023. június 1-én indul, televízióban és online felületeken. Az új kreatív anyagok több hullámban lesznek majd láthatók az év folyamán, ősszel is visszatérnek.
Kampánycél
A Hell Energy portfóliójába tartozó Swiss Laboratory szénsavas és szénsavmentes vitaminitalok minőségi összetevőkből, tartósítószer nélkül, hozzáadott vitaminnal azok számára készülnek, akik a mindennapi frissítők terén az egészségtudatosabb választásokat keresik, de a finom ízekről sem szeretnének lemondani.
A kampány a márka teljes arculati megújulását mutatja meg a fogyasztóknak. Ez a folyamat már 2022-ben kezdődött, amikor megszűntek a szénsavmentes és szénsavas termékcsaládot jelölő DelaVie és a Fizzy nevek, azóta egységesen Swiss Laboratory márkanéven kapható a teljes, jelenleg 6 tagból álló portfolió. A névváltást teljes csomagolás designváltás is kíséri, ugyanis a végtelenszer újrahasznosítható aludobozok új, trendi megjelenést kaptak. Az idei év már az új márkakoncepció szerint zajlik, a mostani kampány célja, hogy bemutassa, mit tud a Swiss vitaminital hozzáadni az aktív, tartalmas élethez.
A kampány/reklám fő üzenete egy mondatban összefoglalva
„Töltsd fel magad jó érzéssel. Swiss – üdítő vitaminnal töltve.”
Kreatívkoncepció
„Korábban a kiváló hatóanyagok, a vitamintartalom, azok élettani hatásai voltak fókuszban a csomagoláson is, ezt az eddigi semleges, kicsit „tudományos” arculatot alakítottuk át egy sokkal barátságosabb, szerethetőbb megjelenéssé. A megújult termékeket most egy látványos reklámfilmben is viszont láthatjuk a televízióban. A film – négy szereplő példáján keresztül – azt mutatja be, hogy az aktív élet tartalmas és élvezetes, és ehhez csak hozzátesznek a Swiss Laboratory italai, melyek vitaminnal töltenek fel, és támogatnak a mindennapokban” – mondta Vecsei Márton, a SWISS Laboratory márkavezetője.
A reklám

