Becsült olvasási idő: 1 perc
Megint Bringázz a munkába!

Az egyéni kerékpározók mellett ezúttal a vállalatokat is célozza a Magyar Kerékpárosklub és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) közös kezdeményezése, a Bringázz a munkába! (Bam!).

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!