Megint Bringázz a munkába!
Az egyéni kerékpározók mellett ezúttal a vállalatokat is célozza a Magyar Kerékpárosklub és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) közös kezdeményezése, a Bringázz a munkába! (Bam!).
Bringaemberrel kampányol a Kerékpárosklub
Új Bam-nagykövettel, nyereményekkel és Facebook-alkalmazással veszi kezdetét hétfőn a Bringázz a munkába! tavaszi fordulója. Volt plakátverseny is.
