Becsült olvasási idő: 2 perc
Meghalt az anya és az ikerpár egyik tagja

Meghalt az egyik tárnoki újszülött, ikertestvére pedig kritikus állapotban van, miután császármetszéssel világra segítették őket édesanyjuk halála miatt – tudta meg az MTI Szabó Miklóstól, az I. számú Gyermekgyógyászati Klinika perinatális intenzív centrumának ügyeletes orvosától vasárnap délután.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!