A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 3 perc
Közterületi reklámpiac - kétszereplőssé válhat?
Tavaly októberben az osztrák érdekeltségű Epamedia közterületi cég megvásárolta a Csányi Sándor OTP-vezérigazgató érdekkörébe tartozó, piacvezető Multireklámot. Ezzel még tovább koncentrálódott a köztéri reklámpiac, hiszen az Outdoort, az Akzent Mediát és a Magnum Megaboardot is tulajdonló cég a magyar piac valamivel több mint 50 százalékát uralja már. A konkurensek pedig egy stratégiai szövetség megkötésével próbálják felvenni a versenyt – olvasható a Kreatív februári számában megjelenő, Fogynak a plakátragasztók című írásban.
