Becsült olvasási idő: 2 perc
Kinevezték Karas Monikát

Orbán Viktor miniszterelnök múlt héten jelölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) elnöki posztjára Karas Monikát, aki augusztus 19-i hatállyal neveztek ki.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!