Becsült olvasási idő: 1 perc
Lemondott a hírközlési elnökhelyettes

A Népszabadság arról ír, hogy távozik az NMHH-tól Mátrai Gábor hírközlési elnökhelyettes, aki még Szalai Annamária idején került a hatósághoz.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!