Becsült olvasási idő: 1 perc
Kinevezték a médiabiztost

Bodonovich Jenőt nevezte ki Szalai Annamária a média- és hírközlési ombudsmannak. A jogász 2005-ben ügyvédként katolikus egyházi méltóságokat védett az ellenük állambiztonsági múltjuk miatt indított perben.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!