A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Kétszer annyit töltenek a telenorosok
Februárban tovább nőtt a mobilinternet-előfizetők száma Magyarországon, csökkent a T-Mobil előnye, de a három szolgáltató közötti erőviszonyok nem változtak érdemben. Érdekesség, hogy a Telenor mobilinternet-előfizetői átlagban közel kétszer annyi adatforgalmat használtak, mint a két konkurens. Az NMHH jelentése.
