A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Káromkodás miatt büntették a Tilost
A médiatörvény kiskorúak védelmére vonatkozó rendelkezéseinek megsértése miatt a Médiatanács 50 ezer forint bírsággal sújtotta a Tilos Rádió üzemeltetőjét, amiért a rádió egyik reggeli műsorában a műsorvezetők élő adásban káromkodtak. A műsorvezetők véletlenül bekapcsolva hagyták a mikrofont.
