Káromkodás miatt büntették a Tilost

Káromkodás miatt büntették a Tilost

A médiatörvény kiskorúak védelmére vonatkozó rendelkezéseinek megsértése miatt a Médiatanács 50 ezer forint bírsággal sújtotta a Tilos Rádió üzemeltetőjét, amiért a rádió egyik reggeli műsorában a műsorvezetők élő adásban káromkodtak. A műsorvezetők véletlenül bekapcsolva hagyták a mikrofont.

Itt a médiaszabályozás módosítója

Itt a médiaszabályozás módosítója

Beterjesztette a médiaszabályozás módosítására vonatkozó javaslatát az Országgyűlésnek a közigazgatási és igazságügyi miniszter. Az Alkotmánybíróság május 31-i hatállyal semmisítette meg az új médiaszabályozás egyes rendelkezéseit.