A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Ismét vesztésre áll a Viacom
A New York-i másodfokú bíróság elutasította a Viacom azon keresetét, hogy a Youtube távolítsa el a kábelszolgáltató tulajdonába tartozó tartalmakat, és fizessen egymilliárd dollárt. A per 2007-ben kezdődött, az elsőfokú bíróság elutasította, tavaly a fellebbviteli bíróság viszont helyben hagyta a Viacom keresetét. Most minden újraindul, a Viacom ugyanis fellebbezett.
