Ismét vesztésre áll a Viacom

Ismét vesztésre áll a Viacom

A New York-i másodfokú bíróság elutasította a Viacom azon keresetét, hogy a Youtube távolítsa el a kábelszolgáltató tulajdonába tartozó tartalmakat, és fizessen egymilliárd dollárt. A per 2007-ben kezdődött, az elsőfokú bíróság elutasította, tavaly a fellebbviteli bíróság viszont helyben hagyta a Viacom keresetét. Most minden újraindul, a Viacom ugyanis fellebbezett.