A McDonald's a Fülöp-szigeteki apák napi kampánya után újra egy kedves ötlettel népszerűsíti magát. Ügynökségi partnerével, a Leo Burnettel játékos módon, hintává alakítva újraértelmezte a gyorsétteremlánc ikonikus logóját. A McDonald’s kampánya tökéletesen érzett rá a nyári hangulatra: naplemente, homok, szabadság.

A Studio M által tervezett "Swings" kampány a világ egyik leghíresebb logóját használja fel, hogy előcsalogassa a bennünk élő gyermeki ént. A város különböző pontjain, összeses 4 hintát helyeztek el a kampány során, hogy a helyieket arra ösztönözzék, a mindennapok stresszétől távolodva töltsenek el egy kis pihenőidőt.
"Ezzel a kreatív munkával az volt a célunk, hogy visszahozzuk a gyermekkor örömét az Egyesült Arab Emírségek lakosai számára" - mondta el a látványos ötletről Walid Fakih, a McDonald's UAE vezérigazgatója.


