Mi van??? Kicsit szüneteltettem a sakkpartit a nagyobbikkal, és leültem a földre a robotok mellé. Szóval elmondta a gyerek, hogy Matthew azt mondta neki, akkor játszik vele, ha megöli magát, és ő nem érti, hogy ez hogyan lehet, de hisz a Matthewnak, és nagyon szeretne játszani vele.
Forgott velem a világ, elképzelheti. Közben a nagyobb is fültanúja volt a történetnek és sírni kezdett.
Pánikba estem. Mit tudok csinálni? Kérdések száguldoztak a fejemben. Hogy? Miért?
Aztán mondta a kicsi, hogy egy kislány elmondta neki, Matthew azért mondta ezt, mert nem akart vele játszani, és szólt is a tanítónéninek.
Patakzott rólam a víz. Miért nem szólt erről a tanítónő nekem?
Az Autizmusmesék következő "meséjét" itt olvashatja el.
