A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 7 perc
Fogynak a plakátragasztók
A Multireklám felvásárlásával a közterületi piac több mint fele az Epamédia érdekeltségébe került. Az új tulajdonos elküldte Tombor András vezérigazgatót, utódja a több nagy közterületi céget is irányító Hidvéghy Melinda lett. A konkurensek egy stratégiai szövetség megkötésével próbálják felvenni a versenyt.
