A Kiosk Budapest étterem idén ismét jótékonysági eseményt szervez. Tavaly a Dankó utcai hajléktalanszálló lakóit látták vendégül, Idén pedig az egészségügyi ápolóknak szeretne köszönetet mondani egy közös nagy ebéddel mindennapos munkájukért. Az ország minden pontjáról száz kórházi ápoló érkezik Kioskba a Magyar Ápolási Egyesület közreműködésével. A kampányt a Kiosk kommunikációs csapata, és az étterem ügynöksége, a Red Lemon Media közösen bonyolítja.
Az előzetes social kommunikációt pénteken indították, és egészen júnis 2-ig várják a további posztokat. Szakmai berkeken belül személyes felkérést küldtek több barátjuknak is, olyan személyeknek, akik véleményvezérek lehetnek a témában. Ők egy szívet rajzoltak benne egy kereszttel és Facebookon, Instagramon osztották meg a fotóikat a #WeLoveNurses #KIOSKhelps hashtagekkel. Ehhez mi is csatlakozhatunk, olyan történetet is megoszthatunk, amelyben mi találkoztunk a magyar ápolók odaadásával.Eddig nagyon sok civil és ismert ember csatlakozott a köszönetnyilvánításhoz. A holnapi ebéden kivetítik az ápolóknak azokat a fotókat, amelyeket a kampány során feltöltöttek.










