Kínai étkezdék gyermekkórháznak főznek
A főváros kínai negyedében működő 18 kínai étterem összefogott, és közös erővel ingyenesen ebédet visznek azoknak az orvosoknak, ápolóknak, akik a Heim Pál Gyermekkórházban dolgoznak.
Facebookon kampányol a Kiosk
Idén az ápolókért.
