A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Elismerést kapott a Mol ökokampánya
Az olajvállalat „Kisütöttük: ide vele!” című sütőolajgyűjtő kampányát a European Excellence Awards kommunikációs és pr-versenyen díjazták ökológia és környezet kategóriában.
