Becsült olvasási idő: 0 perc
Egy lépés a beszállítói státus felé

Az ITD Hungary, a pozsonyi magyar nagykövetség külgazdasági irodájával és a helyi BIC (Business and Innovation Centre) kontaktponttal együttműködve, az ELOSYS 2010 –16. Nemzetközi Elektrotechnikai, Elektronikai és Energetikai Vásárhoz kapcsolódva magyar-szlovák Elektrotechnikai Beszállítói Fórumot rendez 2010. október 6-án a szlovákiai Trencsén városában.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!