Az Origo munkatársai a Kiskunságban jártak utána annak, mit hozott és mit vett el a digitális átállás. Hat házban voltak, volt amelyikben éjfélig tartó tévénézéssel ünnepelték a jobb képminőséget, máshol dühösen vágták ki a kertbe a régi tévét, mert már nem jött be rajta a vízilabdameccs.

A többi fotó és a riport itt olvasható >>>
