Becsült olvasási idő: 4 perc
Comment or no comment?

Július elsejétől életbe léptek a médiaszabályozásnak azok a részei, amelyek lehetővé teszik a hatósági vizsgálatot és adott esetben a büntetést a tartalomszolgáltatókkal szemben. Mit ad isten, már rögtön az első nap állampolgári bejelentés landolt egy minisztériumban. A médiaombudsman vizsgálódik, valódi megoldást a társ- és önszabályozás jelenthet.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!