Becsült olvasási idő: 3 perc
Bukhat a köztéri reklám korlátozása

Bár eleve tudni lehetett, hogy a közterületi reklámok elhelyezésének szigorítását tartalmazó törvény nemcsak az ESMA-nak, hanem számos önkormányzatnak tehet alá, mégis csak fél évvel a törvénymódosítás után jutott el odáig a helyzet, hogy Kósa Lajos, Debrecen polgármestere egy törvénymódosítással feloldaná a korlátozást és az önkormányzatok dönthetnének az engedélyezésről. Az ok, hogy a nagyobb városok 30-40 millió forinttól estek el január óta.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!