Becsült olvasási idő: 2 perc
Braunék megveszik a Fühüt

Az Index azt írja, hogy a tervek szerint hétfőn gazdát cserél az RTL Klub által alapított Független Hírügynökség. Braun Róbert és Iglódi Csaba a vevő.  

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!