Pert nyertek az ex-fühüsök
Pert nyertek a Független Hírügynökség ellen a korábbi munkatársak. Kétséges, hogy pénzt látnak-e majd ebből.
Megszűnik az új-zélandi hírügynökség
A konkurens médiacégek piaci nyomása végül az új-zélandi hírügynökség bezárásához vezet.
Megvették a Független Hírügynökséget
Breitner Miklóst kérték fel a Független Hírügynökség ügyvezetői posztjára. A HVG tavaly nyugdíjba vonult igazgatóját az új tulajdonos bízta meg a feladatokkal.
Braunék megveszik a Fühüt
Az Index azt írja, hogy a tervek szerint hétfőn gazdát cserél az RTL Klub által alapított Független Hírügynökség. Braun Róbert és Iglódi Csaba a vevő.
