Becsült olvasási idő: 0 perc
Az év médiafoglalása is lehetne

Baróczi János fotós rögzítette a képet a Széchenyi téri villamosmegállóban. Ha előre megfontolt lenne, az év médiafoglalása lehetne. 

A Tumblr-en egy újságírókollégánál találtuk Baróczi János fotós képét egy Decathlon-hirdetésről a Széchenyi téri villamosmegállóban. Ha szándékos lenne, az év közterületi médiafoglalása lenne. 

EDIT: A hirdetést más is megörökítette.