A Tumblr-en egy újságírókollégánál találtuk Baróczi János fotós képét egy Decathlon-hirdetésről a Széchenyi téri villamosmegállóban. Ha szándékos lenne, az év közterületi médiafoglalása lenne.

EDIT: A hirdetést más is megörökítette.
Baróczi János fotós rögzítette a képet a Széchenyi téri villamosmegállóban. Ha előre megfontolt lenne, az év médiafoglalása lehetne.
A Tumblr-en egy újságírókollégánál találtuk Baróczi János fotós képét egy Decathlon-hirdetésről a Széchenyi téri villamosmegállóban. Ha szándékos lenne, az év közterületi médiafoglalása lenne.

EDIT: A hirdetést más is megörökítette.