A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Az Apple és a Samsung is bűnös
A szöuli bíróság az Apple-t és a Samsungot is büntette, néhány termékük dél-koreai forgalmazhatóságát pedig betiltotta pénteki ítéletében abban a szabadalmi perben, ami a két óriás között folyik. A kaliforniai 2,5 milliárd dolláros perben is a napokban várható ítélet.
