Perelne Bruce Willis az Itunes-ban vásárolt zenei gyűjtemény átörökíthetőségéért – írja a Social Times portál a The Sun értesüléseire hivatkozva.
Willis problémája az, hogy az Itunes üzletszabályzata szerint a megvásárolt zenei gyűjtemény nem adható, és nem is örökíthető át, a vásárló csak a hallgatás jogát veszi meg, ezzel a joggal pedig csak a vásárló élhet. Ráadásul csak a birtokában lévő eszközökön hallgathatja a zenéket.
Így Willis nem adhatja oda a gyerekeinek az Ipodját, az Iphone-ját, és halála után a megvásárlásba fektetett dollárok elértéktelenednének.
