Becsült olvasási idő: 1 perc
Amerikai tőke a Magyar Narancsban

Húsz százalékos tulajdonrészt szerzett a Magyar Naramcsot kiadó cégben egy amerikai vállalat - írja a Hvg. További 55 millió forint a tőketartalékba került. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!