A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
A Tv2 karácsonyi híre!
A ProSiebenSat.1 cégcsoport december 23-án bejelentette, hogy 100 százalékos management buyout (MBO) révén magyar tulajdonosnak, a TV-HU1 Kft-nek és a TV-CEE1 Kft-nek adta el a Tv2-t is üzemeltető MTM-SBS Zrt-t. A német ProSiebenSat.1 a magyarországi mellett a romániai érdekeltségétől is megvált. A HVG.hu szerint az új tulajdonosok egészen furcsa céghálót fontak a tévé mögé.
